niedziela, 10 lutego 2013

o miłości :*:*

                                                           miłość

    dzisiaj post o miłości jak ona jest          


  Mamusiu...?

- Tak, Skarbie?

- Co to takiego jest Miłość?

- Wiesz Córeczko, to takie wielkie szczęście.

- Jak wielkie Mamo?

- Tak wielkie jak przy znalezieniu czterolistnej koniczynki, której mozolnie szukaliśmy całe życie. Jednak niektórzy zrywają koniczynę, tymsamym zabijając ją. Suszą i wklejają do albumu wspomnień. Tak niewolno. Aby Miłość nie umarła trzeba o nią dbać, pozwolić Jej oddychać.- Mamusiu czy ty w takim razie ususzyłaś Tatusia?
                                            historie miłości ale nie moje
                 - jak ludzi, których wszystko łączyło, może zacząć wszystko dzielić?
- Nie chciała się zakochać.Miała niemiłe doświadczenia.Szukała pocieszenia,nic więcej.. chciała się pozbierać,bo mała już wszystkiego dosyć.I wtedy pojawił się On...małymi krokami odbudował jej serce. rozkochał ją w sobie. i odszedł.. wszystko zaczęło się od nowa.
 

.- -myślisz ,że moglibyśmy być razem szczęśliwi? -tego akurat jestem pewny w stu procentach. - w takim razie dlaczego ... - wiesz mała , wiele bym dał by wrócić do tamtego czasu , gdy mogliśmy być razem. teraz ja mam kogoś ty także , więc widocznie nie byliśmy sobie pisani. - ale ja .. - tak wiem ja też.
 

.- po wielu przejściach postanowiłam dać kolejną szansę miłości. lecz,gdy po kilkunastu dniach chodzenia chłopak wyznał mi ,że zrobi dla mnie wszystko i chce spędzić ze mną resztę życia , wyśmiałam go i już wiedziałam ,że miłość jest zbyt przereklamowana , by mogła być prawdziwa.
 

.- "Nie interesuje mnie facet , który weźmie mnie na jedną noc , a później wypluje jak zużytą gumę do żucia i sięgnie po następną, nie pamiętając nawet mojego imienia ."
 

.- "Kiedyś założyłam się , że zostanę starą panną. I wiecie co? Wygram ten cholerny zakład."
 

.- "Wiesz na czym polega iluzja?Pokazałeś mi , że mnie kochasz. Uwierzyłam . Obiecywałeś coś czego nigdy nie miałeś zrobić. Nadal wierzyłam. Zostawiłeś mnie. W to uwierzyć nie mogłam. Już wiesz? Iluzja to coś , na co ludzie mówią: niemożliwe , przecież to było takie realne! Dziękuję ci za Twoje czary, ale wybacz nie będę kolejnym królikiem wychodzącym z twojego zakłamanego kapelusza."
 

.-dostałam wszystko o co walczyłam.odzyskałam coś co myślałam,że straciłam na zawsze. moje życie zmieniło się się w tak krótkim czasie w niewyobrażalny sposób.powinnam być szczęśliwa, bo w końcu te wszystkie łzy, cierpienia i nerwy nie poszły na marne. lecz mimo wszystko,gdybym mogła cofnąć czas nie zastanawiałabym się ani chwili.wybrałabym zupełnie inny kierunek swojego życia. tak.dostałam wiele, ale straciłam jeszcze więcej.czasu nie cofnę, ale mogę zacząć od początku.kolejny cel życia.
 

.- kochasz kogoś całym sercem . kochasz jego najsubtelniejsze ruchy warg , dłoni , kochasz jego wzrok . nieważne , czy będzie mrużył oczy przed słońcem czy patrzył na Ciebie z pożądaniem . kochasz dźwięk jego głosu , kochasz sposób w jaki łapie Twoją rękę , kochasz jego oddech na swoim karku , kochasz te głębokie i długie pocałunki , podczas których " rysuje " Ci wzory opuszkami palców pod bluzką , kochasz jego zapach .. zapach najlepszych w świecie perfum połączony z nikotynowym dymem , kochasz jego włosy , momenty , kiedy przytula Cię tak mocno , że nie możesz złapać oddechu . kochasz każdą rzecz , która Ci o nim przypomina . kochasz bajzel , który robi Ci w pokoju za każdym razem , kiedy Cię odwiedza . kochasz w Nim wszystko , dosłownie wszystko . a teraz każą Ci się kurwa jebana odkochać .

.- pozostało mi tylko bezradne wzdychanie i mimowolne kierowanie wzroku w górę , kiedy na twoją myśl oczy napełniały się łzami , a serce przepełniała świadomość , że nie będzie dobrze . racjonalne myślenie mówi mi , że nigdy nie będzie tak , jakbym tego chciała . nigdy już nie poczuję smaku ust , których widok tak ubóstwiam .
 

.- ej dziewczyno! nie rezygnuj z marzeń przez jakiegoś   gówniarza. weź poduszkę i płacz przez całą noc,

ale potem nie uroń przez niego ani jednej łzy
 

.- Dziewczyno nigdy nie wierz facetowi który mówi prawdę tylko wtedy kiedy się pomyli
 

.-Mężczyzna który nie potrafi skopić się nie jednej kobiecie nie jest wart żadnej
 

.- Nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą .
 

.- Kochamy się, choć nie potrafimy razem być...

.- a On? mógłby dawać korki z chamskiego bycia, ogromnej obojętności i braku uczuć. Jest w tym świetny.
 

.- albo nie umiesz, albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko, nawet miłość.
 

.- i jestem pewna, że Ona nigdy nie będzie mną i nigdy mnie nie zastąpi.
.- ZAPIJ, ZABIJ, ZAPOMNIJ
 

.- Gdyby koniec świata zależał od uczuć to dawno byłoby po wszystkim .
 

.- Jeszcze zatęsknisz kurwa zobaczysz .
 

.- Jesteś jedyną osobą , o której chciałabym zapomnieć.
 

.- Nie Jestem dziewczyną którą się zalicza. Jestem taką która dużo pije, pali papierosy chodzi w dresach, brzydzi się miniówkami, i lubi łamać facetom nosy za to że w przeszłości złamali mi serce
.- brakuje odwagi, a tak bardzo zależy.
 

.- Jesteś jak stara piosenka, której nie słuchałam od dawna, ale której tekst znam wciąż na pamięć.
.-- może tylko muzyka potrafi zagłuszyć chore serce?
 

.- zamykam oczy, w ciemności widzę zarys planu, od razu powieki kaleczy światło tamtych dni, spisaną historie bezpowrotnych chwil.'
 

.-  i strasznie dziwne jest  ,że po pół roku ''miłości'' można aż tak zmienić stosunek do człowieka.

iech trwa beze mnie
 

.- co ja takiego zrobiłam , że dopierdalasz mnie z każdej strony? czym Ci zawiniłam? za jakie grzechy, kurwa?
 

.- czasami nie przestajesz kochać, ale potrzebujesz już mniej.
 

.- Chciałabym po prostu do niego napisać, dowiedzieć się co u niego, czy jest szczęśliwy, czy wszystko jest tak jak chciał, wiem, że i tak nie powiedziałby mi niczego nowego, ale kurwa, niech da jakikolwiek znak życia. Moje oczy tęsknią za jego zielonymi tęczówkami, opuszki moich palców za jego ciałem, dłonie za dłońmi, usta za ustami, język za jego smakiem, moje ciało za jego ciepłem, uszy za tonem jego głosu, gdy mówił, że mnie kocha, nos za jego zapachem, a ja za nim. Po prostu. Od niego nie chcę niczego, za to od świata chcę bardzo wiele, bo chcę jego, znów, choć na chwilę. I tu nie ma innej opcji, którą ktoś chce ode mnie wywalczyć niczym aktor sterujący kukiełką. Nie przestanę go kochać i szkoda, że nikt nie bierze tego pod uwagę w planach na resztę mojego życia.
 

.- zbyt łatwo żyło by się nam, z możliwością wymazania każdego niechcianego wspomnienia .
 

.- najbardziej bolesna jest przeszłość która już nie wróci .
 

- Wyglądała pięknie jak nigdy, podeszła do niego i usiadła na kolanach. Przejechała dłonią po jego twarzy i z słodkim uśmiechem wypowiedziała jedno, magiczne słowo ` Wypierdalaj `
 

.- Wiesz, co się dzieje, kiedy kogoś zranisz? Kiedy kogoś zranisz, zaczyna Cie mniej kochać.
 

-znienawidź jeszcze bardziej, albo zacznij mnie szanować.
 

.- Nie odchodź... twoje usta zbyt dobrze mi smakują... niech inni patrzą, pragną, żałują...
 

.- róży bez kolców, człowieka bez zła, miłości bez bólu -nie znajdziesz.
 

.- na chwilę zapomniałam, że faceci to ostatnie skurwysyny. dzięki, że mi o tym przypomniałeś.
.- bo ja w finale i tak ci nie zaufam to przez ten bagaż doświadczeń a ty pomyślisz "suka".
 

.- Dlaczego serce kocha tylko to, co może stracić?
 

.- Powiesz mi 1000 słów, zrozumiem 100, zapamiętam 10, ale w żadne nie uwierzę
.- Boże widzisz a nie grzmisz. Spuść nogi i kopnij kogo trzeba!
 

.- Co z tego, że go kocham, jak nie mogę z nim być.
 

.- Wie pani, miłość może się znudzić. Nie można przez 24 godz. na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać bo drętwieją mięśnie.
 

.- "Kocham Cię" - dwa słowa, które potrafią zniszczyć przyjaźń... "Zostańmy przyjaciółmi" - dwa słowa, które niszczą miłość..

                                                   to tyle na dzisiaj bo za długi będzie post, miłego czytania :)

                                         

2 komentarze:

  1. Ej skad ten cytat? "Kiedyś założyłam się, że zostanę starą panną. I wiecie co? Wygram ten cholerny zakład! " Zajefajne :D Zapraszam do mnie :) http://omegaopowiadanie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń